POZNAJ NAS BLIŻEJ!
Firma powstała w 2009 roku. Początkowo jej celem było zaopatrzenie rynku lokalnego w łożyska i pasy dla rolnictwa. W odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie przemysłu, staliśmy się wiodącym dostawcą łożysk i pasów dla zakładów przemysłowych w powiecie oławskim. Pozwala nam na to stale uzupełniany magazyn oraz silna grupa dostawców z kraju i zza granicy.
Od początku celem nadrzędnym naszej działalności była wysoka jakość oferowanych produktów i bezpośrednia dostępność z magazynem. Przekłada się to na krótki czas oczekiwania na naprawę maszyn rolniczych oraz utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych. Naszym sukcesem jest fakt, że pomimo dużego natężenia konkurencji, udało się nam przekonać do współpracy dużą ilość gospodarstwa rolnych i zakładów przemysłowych.
Części do maszyn rolniczych w Trans Serwis są w bardzo dobrych cenach. Współpracuję z tym sklepem od dłuższego czasu i systematycznie robię w nim zakupy. Spotka Was tu miła obsługa i kompetentny sprzedawca.
Jako rolnik często mam problemy z zakupem odpowiednich łańcuchów do kombajnów i moich maszyn. To niechodliwe modele. W Trans Serwis mogę zamówić dany łańcuch i mam pewność, że nie będę musiał długo na niego czekać.
Najlepszy sklep z uszczelnieniami do siłowników hydrualicznych w powiecie oławskim. Gdy nie mogę czegoś znależć w innych sklepach udaję się do Trans Serwis. Fachowe doradztwo to zaleta tego sklepu.
Jestem stałym klientem tego sklepu, gdyż podróżuję często trasą z Oławy na Strzelin. Na pasy przemysłowe zawsze otrzymam dobrą cenę. Polecam Wszystkim z regionu zakupy w Trans Serwis.
Najszerszy asortyment łożysk rolniczych w regionie. W sklepie Trans Serwis zaopatruję się w akcesoria rolicznie od wielu lat i jestem zadowolony z obsługi oraz z dobrych cen.